Kamera Białogóra

Białogóra to niewielka turystyczna miejscowość nad morzem Bałtyckim położona między Władysławowem, a Łebą. Jest popularnym celem wakacyjnych podróży rodzin z małymi dziećmi, ze względu na piękne, szerokie i piaszczyste plaże, które można zobaczyć również w kamerze internetowej. Do plaży można dojść pieszo lub dojechać rowerem lub wózkiem szeroką asfaltową drogą z centrum.

Kamery:

Pogoda w Białogórze

Białogóra jest doskonałym miejscem na wypoczynek dla osób ceniących sobie spokój i uroki natury. W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych, które prowadzą przez pachnące sosnowe lasy i nadmorskie wydmy, umożliwiając aktywny wypoczynek i podziwianie piękna przyrody. Dla miłośników nordic walking przygotowanych jest kilka tras o różnej długości, od 3 do 12 kilometrów. Również miłośnicy rowerów miło spędzą czas jeżdżąc po okolicznych lasach. Szczególnie atrakcyjne są wycieczki do Dębek oraz Lubiatowa.
Miłośnicy kajaków mogą skorzystać ze spływu rzeką Piaśnicą. Spływ zaczyna się przy jeziorze Żarnowieckim i kończy w miejscowości Dębki położonej obok Białogóry. Około 20 minut drogi autem od Białogóry jest wieś Sasino, w której można podziwiać polskie morze i okoliczne lasy z latarni morskiej.
Dla turystów z czworonożnymi towarzyszami jest wydzielona specjalna plaża.

Inne atrakcje w Białogórze: Rezerwat przyrody Białogóra (chroni fragmenty nadmorskiego lasu bagiennego oraz boru bażynowego), boisko do siatkówki na plaży, stadnina koni, park linowy dla dzieci, stanowisko paralotniowe.

Najbliższe kamery w okolicy to kamera Lubiatowo na zachód i kamery dębki na wschód od Białogóry.